KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8616432
nr 861 6432
August Berg
(1885-1924)
Kolteckning, August Berg (1885-1924), signerad. 1917, landskap, 48x60
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:16:02
23/11 17:34:32